Buitines technikos remontas

Visa stambioji buitinė technika – didelė investicija. Ne tik dėl to, kad kainuoja ne 200 litų, bet ir dėl to, kad artimiausius 5-7 metus nereikėtų jaudintis dėl įvairių gedimų ir taisymo. Buitines technikos remontas yra viena nemaloniausių procedūrų, nes tenka buitinę techniką išimti iš jos vietos, kad galėtų atvykęs meistras apžiūrėti. Jei reikia kažkur vežti, tai irgi sudaro tam tikrų keblumų, dėl to buitinę techniką rekomenduojama rinktis kokybišką ir patvarią.

buitines technikos remontas

Jei jau taip nutiko, kad reikia kokį šaldytuvą ar viryklę vežti remontuoti, pirmiausiai susiraskite kvalifikuotus buitinės technikos meistrus.

Šaldytuvų remontas turėtų gali būti atliekamas tose įmonėse, kurios atstovauja šaldytuvų gamintojus (Ardo, AEG, Atlant, Beko, Bosch, Hansa, Liebher, Samsung, LG, Gorenje, SHARP, Snaigė, ARG, Electrolux, Zanussi, Bomann, Bauknecht, Whirlpool ir kt.) ir turi oficialius gamintojų leidimus ir sertifikatus juos taisyti. Arba galima bendradarbiauti su pigesnes paslaugas teikiančiomis, bet patikimomis įmonėmis, pavyzdžiui “Atiksa”. Tokiu būdu galima bus gauti garantiją, kad po taisymo keletą mėnesių šaldytuvas nesuges. Pasikvietus savamokslį kaimyną su lituokliu galite turėti daugiau bėdos, nei naudos, todėl remontuotojus pasirinkite labai atsakingai. Šaldytuvų remontas Vilniuje atliekamas keliose įmonėse. Paskambinkite į kelias ir išsirinkite tinkamiausią. Sugaišite valandą, tačiau būsite tikri dėl atliekamų taisymo darbų kokybės ir, aišku, kainos. Dažniausiai pasitaikančios problemos – freono ištekėjimas, freono siurblio gedimai, elektros instaliacijos problemos, durelių nesandarumas ir uždarymo mechanizmo gedimas ir t.t.

Be šaldytuvo yra dar vienas buities prietaisas, keliantis nemažai nepatogumų, o gedimo atveju gali sukelti ir finansinių nuostolių. Tai skalbimo mašina, kuriai sugedus ir užliejus kaimynus gresia dideli nemalonumai. Nauja skalbimo mašina kainuoja 1000-2000 litų, todėl su šiuo buities prietaisu juokauti neverta. Skalbimo mašinų remontas taip pat turėtų būti atliekamas tik pas kvalifikuotus ir licencijuotus meistrus. Dažniausiai pasitaikančios problemos yra vandens padavimo ir išleidimo problemos, apkalkėję šildymo prietaisai, skalbimo mašinos būgno sukimo ir variklio gedimai, elektros instaliacijos problemos. Taip pat sugadintas valdymo pultelis, ypač, jei yra daug mygtukų ir persisukantys atgalinės eigos mechanizmai.

Prie šių dviejų buities prietaisų gedimų kartais prisideda ir viryklės bei kaitlentės. Jei viryklė yra dujinė, problemų gali kilti tikrai nemažų ir net pavojingų gyvybei, todėl į specialistus reikia kreiptis nedelsiant. Prieš tai būtina užsukti dujų tiekimą, svarbu nieko neliesti pačiam, kviesti dujų ūkio darbuotojus. Jei problema yra pačioje viryklėje, reikalingas skubus viryklės taisymas pas specialistus. Elektrinės viryklės ir kaitlentės yra mažiau problematiškos. Dažniausiai problemos čia kyla dėl elektros instaliacijos, todėl būtinas profesionalus kaitlenčių remontas. Kaitlenčių taisymas turėtų būti atliekamas pas kvalifikuotų meistrų įmones, nes tik jie gali greitai gauti kokybiškų ir originalių atsarginių dalių. Viryklių remontas, taip pat atliekamas tiks su specialistų pagalba. Dažniausios viryklių ir kaitlenčių problemos yra infraraudonųjų spindulių mechanizmų bėdos, taip pat sudaužytos keramikinės dangos, apgadinti valdymo ir sensoriniai prietaisai.

Stambioji buitinė technika nėra lepūs mechanizmai, tačiau netinkamai naudojant gali neatlaikyti net savo garantinio laiko. Prieš pradėdami naudotis, stenkitės labai gerai išstudijuoti naudojimo instrukcijas, jei kas neaišku dėl funkcijų, bandykite paieškoti informacijos internete, venkite patys savavališkai ardyti ir taisyti prietaisus. Bet kuriuo atveju jums buitines technikos remontas bus brangesnis, nei informacijos paieškai ir naudojimosi instrukcijų skaitymui sugaištas laikas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>